INSTYTUT   FIZYKI   PAN

ŚRODOWISKOWE LABORATORIUM FIZYKI BIOLOGICZNEJ - SL4

Kierownik laboratorium: prof. dr hab. Marek Cieplak, profesor cieplak@ifpan.edu.pl

Tel.: (+48) 22 843 56 26 , (+48) 22 116 26 01

Pracownicy naukowi
dr Belisa de Aquino, adiunkt aquino@ifpan.edu.pl
dr Mateusz Chwastyk, adiunkt chwastyk@ifpan.edu.pl
dr Izabela Kamińska, adiunkt ikaminska@ifpan.edu.pl
dr hab. Anna Niedźwiecka, prof. IF PAN annan@ifpan.edu.pl
dr hab. Bartosz Różycki, adiunkt rozycki@ifpan.edu.pl
dr Mehdi Sahihi, adiunkt msahihi@ifpan.edu.pl
dr Bożena Sikora, adiunkt sikorab@ifpan.edu.pl
dr Remigiusz Worch, adiunkt remiwo@ifpan.edu.pl
dr Zhao Yani, adiunkt yani@ifpan.edu.pl
   
Pracownicy badawczo-techniczni
dr Michał Wojciechowski, główny specjalista mwoj@ifpan.edu.pl
   
Pracownicy inżynieryjni i techniczni
mgr inż. Sylwia Cieślak cieslak@ifpan.edu.pl
mgr inż. Przemysław Kowalik pkowalik@ifpan.edu.pl
mgr inż. Agnieszka Stelmachowska astelmachowska@ifpan.edu.pl
   
Doktoranci
mgr Sintie Welelaw Belay belay@ifpan.edu.pl
mgr Michał Białobrzewski bialy@ifpan.edu.pl
mgr Anna Borodziuk aborodziuk@ifpan.edu.pl
mgr Łukasz Mioduszewski-Crawford lmiod@ifpan.edu.pl

Strona WWW Laboratorium SL4


IF PAN ]   [ Oddziały Naukowe ]   [ SL4 ]