INSTYTUT   FIZYKI   PAN

¦RODOWISKOWE LABORATORIUM FIZYKI BIOLOGICZNEJ - SL4

Kierownik laboratorium: prof. dr hab. Marek Cieplak cieplak@ifpan.edu.pl

Tel.: (+48) 22 843 56 26 , (+48) 22 116 26 01

Pracownicy naukowi
prof. dr hab. Danek Elbaum elbaum@ifpan.edu.pl
dr Ewa Gołas egolas@ifpan.edu.pl
dr Izabela Kamińska ikaminska@ifpan.edu.pl
dr hab. Anna NiedĽwiecka annan@ifpan.edu.pl
dr Adolfo Poma poma@ifpan.edu.pl
dr Bartosz Różycki rozycki@ifpan.edu.pl
dr Bożena Sikora sikorab@ifpan.edu.pl
dr Panos Theodorakis panos@ifpan.edu.pl
dr Michał Wojciechowski mwoj@ifpan.edu.pl
dr Remigiusz Worch remiwo@ifpan.edu.pl
dr Zhao Yani yani@ifpan.edu.pl
   
Pracownicy techniczni
mgr inż. Katarzyna Kopeć kkopec@ifpan.edu.pl
mgr Marta Pędziwiatr seroka@ifpan.edu.pl
   
Doktoranci
mgr Anna Borodziuk aborodziuk@ifpan.edu.pl
dr Mateusz Chwastyk chwastyk@ifpan.edu.pl
mgr inż. Przemysław Kowalik pkowalik@ifpan.edu.pl
mgr Łukasz Mioduszewski lmiod@ifpan.edu.pl
mgr Karol Wołek kwolek@ifpan.edu.pl

Strona WWW Laboratorium SL4


IF PAN ]   [ Oddziały Naukowe ]   [ SL4 ]