INSTYTUT   FIZYKI   PAN

¦RODOWISKOWE LABORATORIUM FIZYKI BIOLOGICZNEJ - SL4

Kierownik laboratorium: prof. dr hab. Marek Cieplak cieplak@ifpan.edu.pl

Tel.: (+48) 22 843 56 26 , (+48) 22 116 26 01

Pracownicy naukowi
dr Mateusz Chwastyk chwastyk@ifpan.edu.pl
mgr Anna Dobieżyńska adobie@ifpan.edu.pl
dr Izabela Kamińska ikaminska@ifpan.edu.pl
dr hab. Anna NiedĽwiecka, prof. IF PAN annan@ifpan.edu.pl
dr Adolfo Poma poma@ifpan.edu.pl
dr hab. Bartosz Różycki rozycki@ifpan.edu.pl
dr Bożena Sikora sikorab@ifpan.edu.pl
dr Michał Wojciechowski mwoj@ifpan.edu.pl
dr Remigiusz Worch remiwo@ifpan.edu.pl
dr Zhao Yani yani@ifpan.edu.pl
   
Pracownicy techniczni
mgr inż. Paulina Putko pputko@ifpan.edu.pl
mgr inż. Agnieszka Stelmachowska astelmachowska@ifpan.edu.pl
   
Doktoranci
mgr Anna Borodziuk aborodziuk@ifpan.edu.pl
mgr inż. Przemysław Kowalik pkowalik@ifpan.edu.pl

Strona WWW Laboratorium SL4


IF PAN ]   [ Oddziały Naukowe ]   [ SL4 ]