INSTYTUT  FIZYKI  PAN

ODDZIAŁ FIZYKI TEORETYCZNEJ - ON5

Kierownik oddziału (p.o.): dr hab. Łukasz Cywiński, prof. IF PAN
  lcyw@ifpan.edu.pl
Sekretarka: mgr Elżbieta Frąckiewicz frack@ifpan.edu.pl
Tel.: (+48-22) 843 70 01 lub 843 66 01 wew. 3377

Pracownicy
prof. dr hab. Zofia Białynicka-Birulabirula@ifpan.edu.pl
prof. dr hab. Piotr Bogusławskibogus@ifpan.edu.pl
prof. dr hab. Ryszard Buczkobuczko@ifpan.edu.pl
dr hab. Piotr Deuar, prof. IF PANdeuar@ifpan.edu.pl
prof. dr hab. Mariusz Gajdagajda@ifpan.edu.pl
dr Marta Galickagalicka@ifpan.edu.pl
prof. dr hab. Perła Kacmankacman@ifpan.edu.pl
dr Paweł Krupapkrupa@ifpan.edu.pl
dr Filip Krzyżewskifkrzy@ifpan.edu.pl
mgr inż. Michał Kulczykowskimkulcz@ifpan.edu.pl
prof. dr hab. Mai Suan Limasli@ifpan.edu.pl
dr hab. Michał Matuszewski, prof. IF PANmmatu@ifpan.edu.pl
dr inż. Marcin Mińkowskiminkowski@ifpan.edu.pl
 prof. dr hab. Jan Mostowskimosto@ifpan.edu.pl
dr Daniel Pęcakpecak@ifpan.edu.pl
dr Joanna Pietraszewiczpietras@ifpan.edu.pl
dr Marcin Płodzieńmplodzien@ifpan.edu.pl
dr Maciej Pylakpylak@ifpan.edu.pl
dr Debraj Rakshitdebraj@ifpan.edu.pl
dr Fattah Sakuldeesakuldee@ifpan.edu.pl
dr hab. Tomasz Sowiński, prof. IF PANtomsow@ifpan.edu.pl
dr Julia Stasińskastasinska@ifpan.edu.pl
dr Piotr Szańkowskipszan@ifpan.edu.pl
dr Panos Theodorakispanos@ifpan.edu.pl
dr hab. Emilia Witkowskaewitk@ifpan.edu.pl
prof. dr hab. Magdalena Załuska-Koturzalum@ifpan.edu.pl

Doktoranci
mgr Jacek Dobrzynieckidobrzyniecki@ifpan.edu.pl
mgr Dariusz Kajtochkajtoch@ifpan.edu.pl
mgr Damian Kwiatkowskikwiatkowski@ifpan.edu.pl
mgr Jan Krzywdakrzywda@ifpan.edu.pl
mgr Paweł Miętkipmietki@ifpan.edu.pl
mgr Andrzej Opalaopala@ifpan.edu.pl
mgr Dinh Quoc Huy Phamquochuy@ifpan.edu.pl
mgr Rafał Rechcińskirafmr@ifpan.edu.pl
mgr Saeed Samadissamadi@ifpan.edu.pl
mgr Nguyen Truongco ntco@ifpan.edu.pl
mgr Dariusz Wiaterwiater@ifpan.edu.pl

IF PAN ]   [ Oddziały Naukowe ]      [ strona domowa oddziału ON5 ]