¦RODOWISKOWE  LABORATORIUM  BADAŃ  RENTGENOWSKICH  I  ELEKTRONOMIKROSKOPOWYCH

SL1.5 - ZESPÓŁ FIZYKI BIOLOGICZNEJ

Kierownik zespołu: prof. dr hab. Marek Cieplak
  cieplak@ifpan.edu.pl
mgr Anna Baranowska-Korczycakorczyc@ifpan.edu.pl
prof. Danek Elbaumelbaum@ifpan.edu.pl
dr Joanna Grzybjgrzyb@ifpan.edu.pl
mgr Grzegorz Nawrockinawrocki@ifpan.edu.pl
dr Anna NiedĽwieckaannan@ifpan.edu.pl
mgr Szymon Niewieczerzałniewiecz@ifpan.edu.pl
dr Aleksandra Nowickanowicka@ifpan.edu.pl
dr Izabela Rutkowska-Włodarczykizarw@ifpan.edu.pl
mgr Bożena Sikorasikorab@ifpan.edu.pl
mgr Mateusz Sikorasikoram@ifpan.edu.pl
mgr Anna Starzykstarzyk@ifpan.edu.pl
dr Joanna Sułkowskakwiatek@ifpan.edu.pl
mgr Anna Walkiewiczwanna@ifpan.edu.pl
dr Michał Wojciechowskimwoj@ifpan.edu.pl

IF PAN ]   [ Oddziały Naukowe ]   [ SL1 ]   [ strona domowa zespołu SL1.5 ]